Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 566 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Wozidła technologiczne Sprzedaż i wynajem wozideł

poniedziałek, 20 kwietnia 2009 10:03
Wozidła technologiczne - przegubowe Caterpillar są uniwersalnymi maszynami transportowymi, których popularność z każdym rokiem wzrasta na całym świecie. Przeznaczeniem tych maszyn jest transportowanie jednorazowo dużych ilości materiałów w warunkach niedostępnych dla standardowych samochodów ciężarowych.

Wynajem wozideł technologicznych jest optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które doposażają własną flotę w okresach wzmożonej pracy oraz tych, które sporadycznie wykorzystują wozidła podczas swej działalności. Na rynku polskim obecnie dostępnych jest 5 modeli wozideł przegubowych o ładowności 23,6t do 38,0t. Maszyny te proponowane są również w wersji obniżonej, przeznaczonej do pracy pod ziemią. W ofercie producenta znajdują się również wozidła sztywnoramowe o ładownościach od 36,0t do aż 380,0 t, które w połączeniu z największymi koparkami lub ładowarkami Caterpillar stanowią idealne rozwiązanie technologiczne dla potężnych przedsiębiorstw. Wszystkie z w/w modeli wyposażone zostały w mechaniczny układ napędowy, który reguluje prędkość obrotową silnika zależnie od obciążenia eliminując tym samym konieczność utrzymywania silnika na maksymalnych obrotach. Rozwiązanie to zwiększa efektywność i wydajność w szerokim zakresie zastosowań. Propozycja wozideł technologicznych marki Caterpillar dostępnych do wynajmu Wybrane typy maszyn budowlanych w ofercie wynajmu: koparki gąsienicowekoparki gąsienicowe koparki kołowekoparki kołowe koparko - ładowarkikoparko - ładowarki ładowarki teleskopoweładowarki teleskopowe równiarki drogowerówniarki drogowe walce drogowewalce drogowe ładowarki kołoweładowarki kołowe spycharki gąsienicowespycharki gąsienicowe wozidła technologicznewozidła technologiczne Oferta wynajmu maszyn budowlanych

Wynajem wozidła to: Walory finansowe: Uwolnienie nieproduktywnego kapitału; Poprawa płynności finansowej firmy; Redukcja kosztów stałych; Ułatwienie planowania wydatków.
Zalety operacyjne:
 • Najlepsza maszyna do robót ziemnych, tak długo jak trzeba;
 • Niezawodność maszyn nowych;
 • Najbardziej aktualna oferta Caterpillar - najnowsze modele dostępne obecnie na rynku;
 • Wybór odpowiedniego typu maszyny: koparka, ładowarka, spycharka itp.;
 • Uzupełnienie własnego parku maszynowego w okresie natężonych robót;
 • Dostępność maszyn na krótki okres;
 • Opieka wykwalifikowanego serwisu
 • Weryfikacja i sprawdzenie jakości maszyn w rzeczywistych warunkach pracy. Marketing i możliwości organizacyjne:
 • Redukcja kosztów napraw;
 • Uproszczenie administracji; * Podniesienie konkurencyjności firmy.
 • Pozostawienie zarządzania flotą maszyn dealerowi Caterpillar'a;
 • Spełnianie najwyższych standardów, gdziekolwiek maszyna pracuje;W trzyosiowym wozidle 922C firma Hydrema zastosowała najnowsze osiągnięcia techniczne w konstruowaniu tego typu pojazdów.

Dzięki bekompromisowemu podejściu do projektowania i wykorzystaniu doświadczeń zebranych przy użytkowaniu mniejszego wozidła 912C wyprodukowane zostało niwątpliwie najlepsze wozidło w klasie 20 ton.

Niewielka masa własna wozidła (14t) przy masie całkowitej do 34t i pojemności skrzyni załadunkowej 12m3 czyni to wozidło niesamowicie wydajnym przy pracach w ciężkim terenie.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Wozidła kołowe i gąsienicowe wozidła technologiczne

poniedziałek, 20 kwietnia 2009 10:50
Wozidła kołowe i gąsienicowe


Wozidła kołowe
tel: 692-281-677
* EH 600
* EH 700
* EH 750
* EH 1000
* EH 1100
* EH 1600
* EH 1700
* EH 3000
* EH 3500
* EH 4000
* EH 4500
* EH 5000

 

Wozidła gąseinicowe

* EG 30
* EG 70R
* EG 110R

 

Wozidła przegubowe

WozidłaCzy wiesz, że co drugie wozidło przegubowe produkowane obecnie na świecie to Volvo? Koncepcję wozideł jako pierwsi opracowaliśmy w latach 60-tych XX wieku i od tamtej pory jesteśmy liderem w ich rozwoju. Wraz z serią E umacniamy naszą pozycję czołowego światowego producenta „przegubowców".

Jeśli wybierzesz wozidło Volvo, możesz być pewien, że praca zostanie wykonana szybko, sprawnie, bezpiecznie i przy niskich kosztach.

Jako wiodący światowy producent silników dla sprzętu ciężkiego, Volvo posiada niekwestionowaną przewagę. Wyposażone w układ napędowy, zaprojektowany tak, aby sprostać najcięższym wymaganiom stawianym wozidłom przegubowym, maszyny Volvo posiadają moc i trwałość gwarantujące maksymalną wydajność

 

Przegubowe wozidła technologiczne

Typ 912C seria 2 922C
Ładowność [t] 10,0 20,0
Masa netto [t] 6,9 14,0
Masa całkowita [t] 16,9 34,0
Pojemność użytkowa [m3] 5,6 12,0
Moc silnika [kM] 123 251
Promień skrętu [m] 6,1 7,6
Wysokość cakowita [mm] 2 750 3 290
Szerokość całkowita [mm] 2 470 2 890
Zobacz prospekt Dane techniczne w formacie PDF

Nowa generacja wozideł Hydremy
Hydrema 922C

Innowacyjne rozwiązania techniczne, efektywność oraz najwyższa jakość to cechy nowej generacji wozideł Hydremy, do której zaliczają się dwa modele: 912 C oraz 922 C. Wozidło Hydrema 912 C jest jedyną na rynku maszyną w swojej klasie. Odznacza się ona nośnością maksymalną 10 ton przy masie własnej 6 ton - ten bardzo wysoki stosunek nośności do ciężaru maszyny zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Dwuosiowe wozidło sterowane jest poprzez centralny przegub wahiiwy, co w powiązaniu z dołączalną blokadą mechanizmu różnicowego zapewnia doskonałe własności trakcyjne w terenie. Dzięki standardowemu wyposażeniu w szerokie opony terenowe maszyna osiąga ekstremalnie niskie naciski na podłoże. Umożliwia to zastosowanie jej wszędzie tam, gdzie zawodzą inne środki transportu na terenach podmokłych, bagiennych, wałach przeciwpowodziowych itp. Kolejną wyjątkową cechą Hydremy 912 C jest możliwość opcjonalnego wyposażenia w obrotową skrzynię ładunkową - wersja ta nazywana jest 180°MultiTip. System z obrotową skrzynią umożliwia rozładowywanie wozidła do tyłu oraz bocznie, co pozwala na optymalne dopasowanie maszyny do warunków panujących na placu budowy. Zalety tego rozwiązania są szczególnie widoczne przy pracach na ograniczonej przestrzeni oraz podczas robót liniowych, takich jak kopanie rowów melioracyjnych, budowa nasypów itp. "Większym bratem" Hydremy 912 C jest 34-tonowe wozidto oznaczone symbolem 922 C. Jego światowa premiera miała miejsce podczas tegorocznej edycji targów Intermat w Paryżu. Ten trzyosiowy pojazd stanowi całkowicie nową konstrukcję, jednakże zastosowano w nim szereg sprawdzonych w praktyce rozwiązań z mniejszego modelu. Kierujący zespołem konstruktorów Hydremy stwierdził: - Rozpoczęliśmy pracę od podstaw, udało nam się osiągnąć pełen sukces. Zbudowaliśmy niezwykle ekonomiczny pojazd o stosunkowo niskiej masie własnej.

Wozidło Hydrema 922 C odznaczające się ciężarem własnym czternastu ton może przenosić do dwudziestu dwóch ton ładunku. Jego konstruktorzy szczególny nacisk położyli na zapewnienie optymalnej stabilności oraz własności jezdnych nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Poza znanym sterowaniem za pomocą przegubu centralnego zastosowano specjalne konstrukcje osi przedniej oraz tylnej. Rozwiązania te poprawiają kontakt wszystkich kół maszyny z podłożem praktycznie w każdej sytuacji roboczej.

Konstruktorzy Hydremy nie zapomnieli też o zapewnieniu komfortu pracy kierującego wozidłem. Dlatego też model 922 C wyposażono w elektronicznie regulowane resorowanie oraz nadzwyczaj przestronną, zapewniającą doskonałą widoczność kabinę. Ekonomiczny i przyjazny środowisku najnowszej generacji silnik Cumminsa w połączeniu z przeniesieniem napędu Ergopower firmy ZF oraz wysokowydajną czteropompową hydrauliką roboczą sprawiają, że Hydremę 922 C z powodzeniem określić można jako nowoczesny, wielozadaniowy środek transportu.

Wozidło technologiczne Hydrema 922C oraz koparka Hydrema M1520B w czasie pracy.


Przegubowe wozidła technologiczne Hydrema - 922C

W trzyosiowym wozidle 922C firma Hydrema zastosowała najnowsze osiągnięcia techniczne w konstruowaniu tego typu pojazdów.

Dzięki bekompromisowemu podejściu do projektowania i wykorzystaniu doświadczeń zebranych przy użytkowaniu mniejszego wozidła 912C wyprodukowane zostało niwątpliwie najlepsze wozidło w klasie 20 ton.

Niewielka masa własna (14t) przy masie całkowitej do 34t i pojemności skrzyni załadunkowej 12m3 czyni to wozidło niesamowicie wydajnym przy pracach w ciężkim terenie.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Wozidło technologiczne CAT

poniedziałek, 20 kwietnia 2009 12:23
Wozidła Caterpilar

Wozidło technologiczne CAT sztywnoramienne  770

Wozidło technologiczne 770, zaprojektowane specjalnie z myślą o zastosowaniach na terenie kopalni, kamieniołomów i w budownictwie, umożliwia transport przy niskich kosztach jednostkowych, a także jest atrakcyjne dla utalentowanych operatorów, zapewniając im wygodę i bezpieczeństwo pracy Wytrzymałe, trwałe i niezawodne. Wytrzymała konstrukcja oraz łatwość obsługi technicznej gwarantują długi okres eksploatacji przy niskich kosztach.

Model silnika
C15 ACERT
Klasa ładowności nominalnej 40 tons 36.3 tonnes
Prędkość maksymalna - z ładunkiem
46.5 mph
bez
74.8 km/h


Korzyści i cechy

Układ napędowy - silnik
W silniku Cat® C15 zastosowano nowoczesną techniką ACERTTM, umożliwiajacą zredukowanie emisji spalin bez porzeby ich oczyszczania. Turbodoładowany 6-cylindrowy silnik z chłodzeniem powietrza doładowującego odznacza się wyższą mocą i szybszymi reakcjami, zapewniając doskonałe osiągi w wymagających zastosowaniach.

Układ napędowy - skrzynia biegów
Siedmiobiegowa skrzynia biegów Cat Power Shift współpracująca z silnikiem Cat C15 ACERT zapewnia nieprzerwany strumień mocy i wysoką sprawność w szerokim zakresie prędkości jazdy, gwarantując optymalne osiągi układu napędowego.

Elementy konstrukcyjne
Wozidło 770 posiada, trwałą i tanią w eksploatacji ramę o przekroju prostokątnym wykonaną ze stali miękkiej. W strefach wysokich naprężeń stosowane są części odlewane i kute, zapewniające równomierny rozkład naprężeń i dużą wytrzymałość zmęczeniową.


dotyczące maszyny
Typ Wozidło sztywne
Marka CATERPILLAR
Model 769 D
Rok 2001
Nr seryjny 5SS00600
Godziny 14000 h
Dokumenty

* CE
* EPA

Stan kół (przydatność w %) 80 %
Rozmiar kół (n.p.26,5r25) 18.00r33
Dodatkowe wyposażenie

* Klimatyzacja
* Rcs
* Retarder
* Podgrzewana wanna

Lakier Fabryczny

 

Gama technologicznych wodzideł sztywnoramowych Terex o załadunku użytecznym 32t-91t spełnia wymagania stawiane sprzętowi ciężkiemu w zakresie prac wydobywczych. Wozidła tego typu dzięki 70-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji
Zostały opracowane w celu zapewnienia dużej trwałości oraz dla zapewnienia maksymalnej wydajności nawet w najbardziej nierównym Terenie. Wozidła zostały wyposażone w najnowszą technologię, która umożliwia uzyskanie wysokich wyników nawet w najtrudniejszych warunkach równocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort obsługi przez operatora.


Podziel się
oceń
0
1

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Opony do wozideł

poniedziałek, 20 kwietnia 2009 12:37

Opony do wozideł

 • Technologicznych
 • Przegubowych opony do wozidel
 • Sztywnych

OPONY:
:Armour 20,5-25 20PR TL L5/E5 ARMOUR L5
Opona klasy L5/E5, diagonalna, przeznaczona do ładowarek oraz wozideł.  Szczegóły produktu...
3 300 zł


Armour 23,5-25 20PR TL L3/E3 ARMOUR L3
Armour 23,5-25 20PR TL L3/E3 ARMOUR L3
Opona klasy L3/E3, diagonalna, przeznaczona do ładowarek oraz wozideł.
2 700 zł

Armour 23,5-25 20PR TL L5/E5 ARMOUR L5
Armour 23,5-25 20PR TL L5/E5 ARMOUR L5
Opona klasy L5/E5, diagonalna, przeznaczona do ładowarek oraz wozideł.
4 400 zł

Goodyear 23,5R25 TL** E3 GP-2B
Goodyear 23,5R25 TL** E3 GP-2B
Opona klasy E3, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych.
18 429 zł

Goodyear 23,5R25 TL** E3+ RL-2+
Goodyear 23,5R25 TL** E3+ RL-2+
Opona klasy E3+, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych.

21 193 zł

Goodyear 23,5R25 TL** E4 GP-4B
Goodyear 23,5R25 TL** E4 GP-4B
Opona klasy E4, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych.
24 296 zł

Goodyear 26,5R25 TL** E3 GP-2B
Goodyear 26,5R25 TL** E3 GP-2B
Opona klasy E3, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych.
24 808 zł

Goodyear 26,5R25 TL** E3+ RL-2+
Goodyear 26,5R25 TL** E3+ RL-2+
Opona klasy E3+, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych.
28 529 zł

Goodyear 26,5R25 TL** E4 GP-4B
Goodyear 26,5R25 TL** E4 GP-4B
Opona klasy E4, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych.
32 707 zł

Goodyear 26,5R25 TL** E4 GP-4D
Goodyear 26,5R25 TL** E4 GP-4D
Opona klasy E4, o konstrukcji radialnej, przeznaczona na wozidła przegubowe.
32 707 zl

Michelin 23,5R25 TL E3 XADN
Michelin 23,5R25 TL E3 XADN
Opona klasy E3, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych oraz zgarniarek kołowych
9 929 zł

Michelin 26,5R25 TL E3 XADN
Michelin 26,5R25 TL E3 XADN
Opona klasy E3, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych oraz zgarniarek kołowych.

13 053 zł

Michelin 26,5R25 TL E4 XADT
Michelin 26,5R25 TL E4 XADT
Opona klasy E4, o konstrukcji radialnej, przeznaczona do wozideł przegubowych oraz zgarniarek kołowych.
14 321 zł

Taishan 23,5-25 20PR TT L3/E3 TS44
Taishan 23,5-25 20PR TT L3/E3 TS44
opona klasy L3/E3, diagonalna, stosowana na ładowarkach i wozidłach

3 000 zł
Ilość:

Taishan 26,5-25 24PR TL L3/E3 TS44
Taishan 26,5-25 24PR TL L3/E3 TS44
Opona klasy L3/E3, diagonalna, stosowana na ładowarkach i wozidłach.  Szczegóły produktu...
Podziel się
oceń
0
4

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

wtorek, 21 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  8 198  

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Sprzedaż i wynajem wozideł budowlanych do 40 ton udźwigu. Wynajem wozideł technologicznych na terenie całego kraju. Wozidła Caterpillar, Terex, Komatsu, Volvo.

Statystyki

Odwiedziny: 8198

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Wiadomości